Drobečková navigace

Úvod > Kariéra

Kariéra

V současné době jsou nabízeny pracovní pozice Hlavní zootechnik-provozní farmy a Samostatný zemědělský pracovník-traktorista-opravář zemědělských strojů. Pro více informací ohledně pracovních příležitostí pro naší společnost piště na slaichova@agrofarmybezdruzice.cz

 

Hlavní zootechnik-provozní farmy

POŽADAVKY: řízení svěřeného provozu farmy - živočišné výroby, chov skotu Charolais - masné plemeno, organizace práce na stájích, spolupráce s veterinárním lékařem, administrativa, kontroly apod. Požadujeme min. středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání zootechnického nebo veterinárního zaměření; kladný vztah ke zvířatům; řidičský průkaz skupiny B - podmínkou

NABÍZÍME: stravenkový paušál, příspěvek na životní pojištění, zvláštní prémie - cílová prémie dle výsledku hospodaření, možnost služebního vozidla a firemního telefonu, velmi přátelské prostředí, rodinná atmosféra, práce v čisté a krásné přírodě, pružná pracovní doba. Informace o mzdě - osobně.

Práce u nás je pro Vás životní šancí, kterou nechcete promarnit!!!

Nástup možný ihned či dle dohody.

 

Samostatný zemědělský pracovník-traktorista-opravář zemědělské techniky

Požadavky: Obhospodařování farmy - práce se zemědělskou technikou, travní porost. Práce na farmě - vyhrnování a odvoz hnoje, stlaní, přehánění zvířat, naskladňování a vyskladňování sena a slámy a ostatní práce potřebné pro chod farmy. Jedná se o různorodou práci ve velmi krásné přírodě. Požadujeme flexibilitu, kladný vztah a přístup ke zvířatům, samostatnost. Řidičský průkaz sk. T podmínkou, sk. B výhodou.

Nabízíme: stravenkový paušál, prémie dle výsledků hospodaření a odvedené práce, příspěvky na životní pojištění, práce v přátelské firmě, rodinná atmosféra, flexibilní pracovní doba. Informace o mzdě - osobně.

Nástup možný ihned či dle dohody.

Opravdu se na práce s Vámi těšíme a budeme se snažit, aby i Vás práce u nás bavila a každý den byl příjemným zážitkem.

 

 Kontaktujte nás

Proč spolupracovat s námi?


Ekologie


Specializujeme se
na plemeno Charolais

Používáme moderní
technologie

AGROFARMY BEZDRUŽICE s.r.o.
Řešín 2, 349 53 Bezdružice